Donanım


Sunucular

Turkuaz Bilgisayar , IBM, HP, Dell  markaları ile müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda konumlandırma yapmakta çözümler sunmaktadır.

 

Veri Depolama & Yedekleme Ürünleri

Turkuaz Bilgisayar, Veri depolama çözümleri kapsamında Direct Attached Storage (DAS), Network Attach Storage (NAS), Storage Area Network (SAN) gibi çözümleri HP IBM Netapp markaları ile sunmakta,  SAN , DAS, ve NAS ortamında tutulan verinin tape backup ortamına taşınarak burada depolanan verinin kaset ortamına taşınması (profesyonel back-up) işlemini yine HP ve IBM markalı Internal - external Backup uniteleri Autoloader ve Lıbrary çözümleri ile müşterilerine sunmaktadır.

 

Kişisel Sistemler

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, mobil bilgi işlem cihazları, iş istasyonları, ince istemciler, ekranlar, yazılım ve programların tamamı kişisel sistem grupları olarak adlandırılmakta olup, Turkuaz sözkonusu ürün gruplarında müşterilerine tüm markalarda çözümler sağlamaktadır.

 

Goruntüleme ve Baskı

Turkuaz, Standart yazıcı ve görüntüleme sistemlerine ek olarak, dijital fotoğraf makineleri, fotoğraf yazıcıları, video projeksiyonları, akilli yazıcılar, tarayıcılar, ofis baskı sistemleri alanında müşterilerine çözümler sunmaktadır.

Sizden Gelenler